fbpx

Współpraca

Cześć, jestem Lena!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Warszawskiego, a swoją wiedzę wykorzystywałam pracując w korporacji. Działania komunikacyjne były częścią moich obowiązków zawodowych. Od kilku lat spełniam marzenia o podróżach i odkrywaniu innych kultur.

Podstawowe informacje na mój temat:

  • Rocznik ’90
  • Miejsce zamieszkania: Francja/Szwajcaria
  • Mam czarnego kota zwanego Kotełem, który lubi gwiazdorzyć na Instagramie
  • Uwielbiam podróże, książki i dobre kosmetyki
  • W kwestii zakupów staram się kierować względami etycznymi i środowiskowymi
  • Często poruszam tematy związane ze zdrowiem psychicznym

Pobierz pełny raport (pdf) dotyczący mojego profilu na Instagramie
Aktualne statystyki bloga znajdziesz na Similarweb

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę?

Profesjonalizm i elastyczność – osoby, z którymi współpracowałam, cenią mnie za szybkie reakcje i dopasowywanie się do oczekiwań

Rzetelność i wiarygodność – Jestem selektywna w kwestii współprac. Moje obserwatorki wiedzą, że mogą polegać na moich rekomendacjach, a relacja, którą z nimi wypracowałam, jest dla mnie najważniejsza. Współprace zawsze wyraźnie oznaczam.

Zaangażowanie i indywidualne podejście – Możesz mieć pewność, że w pełni zaangażuję się w nasze wspólne działania i dołożę wszelkich starań, by zaproponować Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań, przy zachowaniu naturalności przekazu. Twoja satysfakcja jest dla mnie priorytetem – może nasze działania nie będą jednorazowe?

Inkluzywność i różnorodność są ważne dla Twojej marki? Jesteś w idealnym miejscu. Jestem blogerką należącą do mniejszości, która wspiera inne mniejszości.

Dostęp do zaangażowanej społeczności – Instagram i blog to dla mnie nie tylko liczby, a przede wszystkim osoby, na które zawsze mogę liczyć

Napisz do mnie wiadomość ze swoją propozycją lub opisz oczekiwania i wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązania będą najlepsze!

Jestem do Twojej dyspozycji pod adresem lena@polkanapustyni.pl