fbpx

Współpraca

Cześć, jestem Lena i wierzę, że razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać dla Twojego biznesu!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Warszawskiego, a swoją wiedzę wykorzystywałam pracując w korporacji. Działania komunikacyjne były częścią moich obowiązków zawodowych. Kiedyś to ja byłam na Twoim miejscu, zlecając działania, które miały przynieść korzyści firmie, więc doskonale rozumiem, czego oczekujesz.  

Pobierz pełny raport dotyczący mojego profilu na Instagramie

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę?

Profesjonalizm i elastyczność – osoby, z którymi współpracowałam, cenią mnie za szybkie reakcje i dopasowywanie się do oczekiwań

Rzetelność i wiarygodność – Jestem selektywna w kwestii współprac. Moje obserwatorki wiedzą, że mogą polegać na moich rekomendacjach, a relacja, którą z nimi wypracowałam, jest dla mnie ważniejsza, niż jakiekolwiek korzyści. Te są dla mnie bonusem, a nie celem blogowania.

Zaangażowanie i indywidualne podejście – Możesz mieć pewność, że w pełni zaangażuję się w nasze wspólne działania i dołożę wszelkich starań, by zaproponować Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań, przy zachowaniu naturalności przekazu. Twoja satysfakcja jest dla mnie priorytetem – może nasze działania nie będą jednorazowe?

Inkluzywność i różnorodność są ważne dla Twojej marki? Jesteś w idealnym miejscu. Jestem blogerką należącą do mniejszości, która wspiera inne mniejszości.

Dostęp do zaangażowanej społeczności – Instagram i blog to dla mnie nie tylko liczby, a przede wszystkim osoby, na które zawsze mogę liczyć

Napisz do mnie wiadomość ze swoją propozycją lub opisz oczekiwania i wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązania będą najlepsze!

Jestem do Twojej dyspozycji pod adresem lena@polkanapustyni.pl