fbpx

Współpraca

Cześć, jestem Lena!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Warszawskiego, a swoją wiedzę wykorzystywałam pracując w korporacji. Działania komunikacyjne były częścią moich obowiązków zawodowych. Od kilku lat spełniam marzenia o podróżach i odkrywaniu innych kultur.

Podstawowe informacje na mój temat:

  • Rocznik ’90
  • Miejsce zamieszkania: Francja/Szwajcaria
  • Mam czarnego kota zwanego Kotełem, który lubi gwiazdorzyć na Instagramie
  • Uwielbiam podróże, książki i dobre kosmetyki
  • W kwestii zakupów staram się kierować względami etycznymi i środowiskowymi
  • Często poruszam tematy związane ze zdrowiem psychicznym
  • Obserwują mnie głównie młode kobiety mieszkające w dużych miastach

Pobierz pełny raport (pdf) dotyczący mojego profilu na Instagramie
Aktualne statystyki bloga znajdziesz na Similarweb

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę?

Profesjonalizm i elastyczność – osoby, z którymi współpracowałam, cenią mnie za szybkie reakcje i dopasowywanie się do oczekiwań

Rzetelność i wiarygodność – Jestem selektywna w kwestii współprac. Moje obserwatorki wiedzą, że mogą polegać na moich rekomendacjach, a relacja, którą z nimi wypracowałam, jest dla mnie najważniejsza. Współprace zawsze wyraźnie oznaczam.

Zaangażowanie i indywidualne podejście – Możesz mieć pewność, że w pełni zaangażuję się w nasze wspólne działania i dołożę wszelkich starań, by zaproponować Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań, przy zachowaniu naturalności przekazu. Twoja satysfakcja jest dla mnie priorytetem – może nasze działania nie będą jednorazowe?

Inkluzywność i różnorodność są ważne dla Twojej marki? Jesteś w idealnym miejscu. Jestem blogerką należącą do mniejszości, która wspiera inne mniejszości.

Dostęp do zaangażowanej społeczności – Instagram i blog to dla mnie nie tylko liczby, a przede wszystkim osoby, na które zawsze mogę liczyć

Napisz do mnie wiadomość ze swoją propozycją lub opisz oczekiwania i wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązania będą najlepsze!

Jestem do Twojej dyspozycji pod adresem lena@polkanapustyni.pl