O blogu

Ten blog to mój mały wirtualny świat – w związku z tym panują tutaj moje zasady. Jeżeli masz z tym problem, gorąco zachęcam do kliknięcia X w prawym górnym rogu strony 🙂

Zamysłem tego bloga jest pokazanie innego świata – tak obcego dla wielu, a będącego moją codziennością. Arabska rzeczywistość polskiej muzułmanki – siłą rzeczy na tym blogu religia będzie się przewijała. Jeżeli wzbudza to w Tobie wyłącznie negatywne uczucia i nie chcesz spróbować spojrzeć na świat z innej perspektywy, również zachęcam do kliknięcia X.

Proszę, weź pod uwagę fakt, iż wszelkie opisy stanowią jedynie zapis moich doświadczeń, w specyficznym kontekście. Być może Twoje są inne, nie oznacza to, że ktokolwiek z nas ma więcej racji lub ktoś racji nie ma wcale – świat arabski nie jest jednorodny, te same kwestie wyglądają zupełnie inaczej w różnych regionach jednego kraju, nie wspominając już o różnicach panujących między państwami.

Jeżeli coś Cię ciekawi, coś wzbudza Twoje wątpliwości, zwyczajnie chciałbyś wiedzieć – pytaj w komentarzach, chętnie odpowiem i wyjaśnię. Jeżeli jednak zamierzasz atakować mnie lub kogokolwiek innego, daruj sobie – Twój komentarz szybko zniknie.

Na tym blogu będzie cenzura – cenię sobie spokój, zawsze staram się zadbać o to, aby otaczać się pozytywnymi ludźmi. Zwyczajnie nie życzę sobie tutaj negatywnych emocji – kolejny powód do kliknięcia w X, jeżeli Ci to nie odpowiada.

1 thought on “O blogu

Comments are closed.